Такі фахівці орієнтуються на кількість та ефективність кожного контакту з кандидатом, якість відібраних CV. По секрету розповімо, команда skillsetter запустить курс з рекрутингу та сорсингу вже в грудні. Курси побудовані в форматі https://wizardsdev.com/ симуляції з максимальною кількістю практики. В кожному розділі ви вирішуватимете завдання, які можуть виникнути під час роботи рекрутером. Найкращі кандидати отримають job offer та навчатимуться й працюватимуть одночасно.

Заробітна плата рекрутера, як і інших спеціалістів, залежить від навичок (та вміння ними користуватися) і досвіду. Катерина мріє повернутися додому, але купити квитки на літак онлайн зараз неможливо, рейси скасовують, а ціни зросли. Вона каже, що багато людей, у тому числі українців намагаються виїхати з країни. Спеціальних вимог до освіти немає — ми ж в IT, врешті-решт 🙂 Але потрібно розуміти особливості індустрії і стежити за ринком. Важливий й пристойний рівень англійської — без нього нікуди.

Стало відомо про нові успіхи Сил оборони на Бахмутському напрямку: що втратила РФ

Наприклад, на недавніх навчаннях Talisman Sabre 2023 танковий полк армії Австралії перекидався транспортними кораблями США в індонезійське місто Сурабая. П’ять міжнародних договорів США про взаємну оборону з семи активних стосуються цього регіону планети. Своєю чергою британський ветеринар назвав 5 собачих порід, які він особисто не став би заводити, і пояснив причини. Рекрутер може ініціювати нові методи підбору персоналу. У нашій статті розповідаємо про особливості, плюси, мінуси та перспективи цієї роботи. Ти цілком можеш стати успішним IT-рекрутером, якщо володієш цими якостями.

Тобто навіть якщо ви не отримали ту посаду, яку хотіли, з набутим досвідом можна сміливіше подаватися на Junior-позиції. IT-рекрутер має розуміти, як працює проєкт, на який він шукає людей, які технології там використовуються, і вміти пояснити це кандидату. Він має відрізняти фронтенд від бекенду, розуміти ринок, які є компанії, проблеми й тренди, що таке аутсорс, що таке аутстаф. З іншого боку, рекрутер не оцінює технічні знання кандидата, його завдання — поспілкуватися з людиною, вивчити її профіль і досвід та оцінити, наскільки вона підходить команді. Робота рекрутером може бути ідеальною для вас, якщо ви можете бачити те, чого не бачать інші, особливо в соціальних ситуаціях.

Обирай старт кар’єри в IT

“Сім місяців війни, робота і волонтерство, я вже не “вивозила”, – каже дівчина. У неї був зворотний квиток на кінець жовтня, але вона ним так і не скористалась. У нього дві дочки, 25 і 19 років, і вони обидві служать в армії, їх обох призвали як резервісток. Хоча поки що вони працюють у тилу, родина дуже тривожиться. Валерія каже, що лишилась, щоб підтримати свого чоловіка.

  • Закінчать роботою з інфраструктурою та практичним кейсом.
  • Це велика платформа з понад 250 курсами різноманітної тематики.
  • Планують навчити програмування 20 тисяч українських жінок.
  • Якщо ви любите спілкуватися з людьми, вмієте підбирати потрібний персонал та ефективно співпрацювати зі своїми колегами, можливо, професія рекрутера буде для вас ідеальною.
  • Сорсинг, співбесіди, відгуки, формування фідбеків — все це може відбуватися одночасно.

Цю техніку використовують такі компанії, як Apple, Zappos, Uber. Уміння опанувати себе й залишатися професіоналом у будь-якій ситуації — ще один must have skill для технічного іт рекрутер це рекрутера. Як і всі люди, айтішники бувають різними — і в мить, коли ви пишете з приводу потенційної співпраці, людина може просто бути не в доброму гуморі.

Гуменюк пояснила, в чому особливість нічної атаки росіян на сплячі міста України

Коли вони почали читати новини, вони були шоковані тим, що бойовики зайшли на територію Ізраїлю. Валерія знала, що найбільшою небезпекою можуть бути лише ракети, що летять з повітря, до яких ізраїльтяни добре підготовлені. Втім, часто новачки починають з самостійного навчання і відправляються на курси тільки для того, щоб структурувати і закріпити знання. Якщо говорити про Senior Recruiter або єдиного рекрутера в компанії, то функції дещо ширші. Така людина не просто шукає таланти, а й планує необхідну кількість співробітників.

Де можна працювати IT-рекрутером

Натомість менеджер з найму повинен обговорити деталі трудового договору та, якщо необхідно, узгодити умови. Умови праці зазвичай відповідають інструкціям, уже встановленим компанією. Я часто проводжу співбесіди й віддаю перевагу ініціативним і тим, хто горить своєю справою, адже технології можна вивчити, а от навчитися проактивності не завжди вдається. Людину, яка не горить, важко мотивувати на вивчення чогось нового, а тих, хто не боїться вчитися, легко спрямувати в правильне русло. Добру базу можна почерпнути з тематичних книжок з конкретної технології, зазвичай вони дають глибше розуміння технології, ніж курси чи відео, але вимагають більшої зосередженості. Знову ж таки, коли гарно знаєте англійську, то з навчанням простіше, оскільки чимало корисної інформації подано цією мовою.

Чи можуть США допомагати і Україні, і Ізраїлю: Байден дав відповідь

Як рекрутер, ви повинні використовувати кожну хвилину цього часу, щоб оцінити відповідність кандидата вашій компанії. Це вимагає певного рівня соціальної обізнаності, якого не всі мають, але він є невід’ємною складовою успіху рекрутингового процесу. Пасивний відбір кандидатів більш поширений і покладається на те, що ІТ-фахівці надсилають заявки рекрутерам для перевірки. Останній має завдання оцінити, чи відповідає кваліфікація кандидата очікуванням компанії.

Далі або освоїти cloud-native мікросервісний фреймворк, продовжити Kotlin, або писати десктоп-клієнтів чи класичні вебзастосунки. Абсолютно весь успіх залежить від того, наскільки багато часу людина готова інвестувати у свій розвиток і навчання. Курси та книжки не допоможуть, якщо людина не вкладатиме вдосталь часу. Якщо ви будете інвестувати в навчання дві-чотири години сім днів на тиждень, то результат однозначно не забариться.

Де можна працювати IT-рекрутером

Надаючи вашу електронну адресу, ви погоджуєтесь з нашою Політикою приватності. Дякуємо, інформація надіслана успішно.Ми зв’яжемося з вами якнайшвидше. Раніше DOU писав про те, яку мову програмування краще обрати айтівцям-початківцям.

Після успішної співбесіди рекрутери допомагають укласти контракти з потенційними кандидатами. Контракт повинен містити заробітну плату, робочий час, очікувані обов’язки та інші переваги, які може надати компанія. ІТ-рекрутери є експертами з найму технічних ІТ-фахівців. Місія цього спеціаліста – оптимізувати процес підбору персоналу, зробити його швидшим та ефективнішим. В обов’язки технічного рекрутера входить пошук, перевірка та оцінка потенційних кандидатів на посаду в IT-компанії.

Окупанти штурмують Авдіївку і раптово зупинили наступ на одному з напрямків, – Генштаб

Тому ми вирішили розібратися, як рости в рекрутингу і з перших вуст дізнатись про особливості роботи в IT-рекрутинговій компанії. ITExpert — українська IT-рекрутингова компанія, яка вже більше 6 років на ринку. Кожний рекрутер команди проходить довготривале внутрішнє навчання за технологіями, структурою ринку IT, консультується з ментором. Ми запитали у трьох спеціалістів ITExpert, чому вони обрали кар’єру в IT-рекрутинговому агенстві і чому їх так приваблює ця сфера.